Film instruktażowy o technice jazdy łyżwą

 

Firma Cross-Skating dla swoich klientów przygotowała film instruktażowy – dla chcących posiąść umiejętności jazdy łyżwą – jest to „Secret of Cross-Skating”

 

 

Treść chroniona hasłem
Wprowadź hasło aby odblokować dostęp

10 odpowiedzi do “Film instruktażowy o technice jazdy łyżwą”

 1. Dziękuję za film, i poradę ze śrubą, jak tylko zmienię oponę ,wprowadzę wskazówki w życie bo widzę ,że parę rzeczy powinienem zmienić. Pozdrawiam Lotar

  1. Pozdrawiam również. W głowie mam jeszcze wiele pomysłów – co pokazać, jak pokazać. Polecam być w kontakcie, również na YouTube oraz Instagram (cross_skating_pl)

 2. Dziękuje za tak obszerne materiały do nauki jazdy na skike , pełny profesjonalizm w podejściu do klienta . Zdrawiam

  1. Dziękuje za docenienie. Polecam obejrzeć też materiały na firmowym YouTube oraz na Instagramie. Tam staram się zachęcać, inicjować – wciągać w pasje!

 3. Jestem szczęśliwym użytkownikiem Skike V9 200 Tour od 3 tyg.
  Materiał w pakiecie dla użytkownika dla mnie niezwykle pomocny , perfekcyjne i kompetentne wskazówki oraz bardzo pomocne ćwiczenia ,które na początku drogi ze Skike … niezbędne !
  To naprawdę kompendium wiedzy by zacząć tą wspaniałą przygodę z tą dyscypliną.
  Poziom obsługi rzadko dzisiaj spotykany , który mają tylko pasjonaci którzy chcą się podzielić wiedzą i doświadczeniem .
  Dziękuję Arkadiusz

 4. Dziękuję za spotkanie, instruktaż, porady i możliwość wypróbowania jazdy na SKIKE V9 TOUR 200 MM.
  Liczę na dalszą współpracę już wkrótce.
  Polecam, naprawdę warto, jeżeli ktoś chce jeździć na nartach cały rok, a nie tylko w czasie coraz krótszych zimowych miesięcy.

 5. Witam dziękuje za film super robota zacząłem moją przygodę z rolkami jakieś 3 miesiące temu nie było łatwo nie miałem siły przejechać kilometra niestety nie jestem już młodzikiem mam 52 lata zakupiłem by zgubić trochę kilogramów i nabrać kondycji dziś mój rekord to 13 kilometrów w godzinkę i kilka ładnych kilogramów w dół polecam wszystkim rolki są rewelacyjne pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *