3 w 1 – Skike V9 Tour & Fire & Cross-Country

Użytkowniku Skike – modelu V9 TOUR – czy wiesz, że Twój model występuje w trzech odsłonach?

Oryginalnie zmontowany, producent oddaje Tobie do użytkowania model Tour. Charakteryzuje się on tym, że w zamyśle ma imitować poruszanie JAK NA NARTACH TOUROWYCH. But Tourowy przyczepiony jest „w palcach”, a skorupa w której jest stopa odrywana jest od narty bez uginania śródstopia Aby zbliżyć się ruchomością stopy do imitowania jej ruchu jak na nartach biegowych, model Tour należy ciut zmienić.

Zacząć należy od odkręcenia nakrętki i śruby która jest w pięcie nartorolki

Zielony element przymocowany jest ze skorupą w którą wchodzi but za pomocą śrubki i dwóch nakrętek – za elementem zielonym oraz pomiędzy czarnym a zielonym. Łączenia należy się pozbyć by…

…uwolnić piętę! W ten sposób uzyskać model Cross-Country, naśladujący ruch stopy JAK NA NARTACH BIEGOWYCH

Super swoboda ruchu! Najpierw podnosi się pięta, potem stopa ugina się w śródstopiu by finalnie pozostać przyczepionym tylko w palcach – jak na biegówkach. Taka zamiana najbardziej oddaje, przybliża użytkownika do prawidłowego poruszania się stylem klasycznym. Co ważne, jazda stylem łyżwowym pozostaje bez zmian – tj. tak samo komfortowa jak przed modyfikacjami. Osobiście każdemu polecam uwolnić/zmienić swój model Tour w Cross-Country gdyż daje dużo więcej możliwości, swobody, łatwości poruszania się.

Na koniec – opcja nr 3 – Tour w model – FIRE

Blokując zieloną platformę adapterem (załączonym przy zakupie Tour’ów) użytkownik otrzyma model FIRE Który model dla Ciebie – sam zdecyduj. Kupując model V9 Tour masz wszystkie trzy możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *